• Pomniejsz czcionkę
  • Powiększ czcionkę
  • Zmień kontrast
KOMUNIKAT2.jpg

Zasady sanitarne podczas dyskusji publicznej nad planem

Dodano: 2021-05-18

Poniżej znajdą Państwo informacje dotyczące zasad sanitarnych obowiązujących podczas dyskusji publicznej nad przyjętymi rozwiązaniami w projekcie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla części miejscowości Pogorzel - część B


OBWIESZCZENIE
Wójta Gminy Celestynów

W związku z dyskusją publiczną w dniu 19 maja 2021 r. zaplanowaną o godz. 10:00 w budynku świetlicy Wiejskiej w Pogorzeli, ul. Leśna 2, 05-430 Celestynów nad przyjętymi rozwiązaniami w projekcie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla części miejscowości Pogorzel - część B, gmina Celestynów, mając na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie interesantów oraz pracowników urzędu z uwagi na ograniczenia wynikające ze stanu epidemii COVID-19 informuję, że maksymalna liczba osób jednocześnie przebywających na dyskusji publicznej w budynku świetlicy jest ograniczona do 5 osób.


Chęć wzięcia udziału w dyskusji należy zgłosić telefonicznie pod nr telefonu (22) 789-71-19 wew. 115, 126 lub e-mailowo na adres b.bandych@celestynow.pl najpóźniej do dnia 18 maja 2021r. do godz. 14:00.


Planowana dyskusja publiczna odbędzie się z uwzględnieniem wszelkich wymogów wynikających z aktualnych obostrzeń oraz ograniczeń sanitarnych. Mając powyższe na uwadze, apeluję o poszanowanie wszelkich ograniczeń wynikających z tego faktu.


Uczestnicy mają obowiązek zakrywania nosa i ust maseczką oraz zachowania 1,5 m odległości od innych osób.

Treść obwieszczenia

← Strona główna
unipress
krus
mpk
dziennik ustaw